Informace pro rodiny a blízké obyvatel našeho Domova

 

 

Protože nadále trvá opatření zákazu návštěv vašich blízkých, je možné se s nimi spojit pomocí videohovoru prostřednictvím Skype. Zde VIDEOHOVOR(pdf ) najdete podrobné informace a kontakty ke zprostředkování spojení .

Uvědomujeme si, že prodlužující se doba odloučení od vašich blízkých může být pro vás i naše obyvatele velmi dlouhá, je toto možnost, jak se virtuálně spojit. 

Věříme, že tento způsob zpříjemní toto nelehké období

 

Tým pracovníků Domova

 

UPOZORNĚNÍ 

 

V SOUVISLOSTI SE SOUBOREM PREVENTIVNÍCH OPATŘENÍ TÝKAJÍCÍCH SE RIZIKA ŠÍŘENÍ NÁKAZY KORONAVIREM COVID-19 JE VYHLÁŠEN V NAŠEM ZAŘÍZENÍ AŽ DO ODVOLÁNÍ ZÁKAZ NÁVŠTĚV. TOTO OPATŘENÍ JE SE SOUBOREM JINÝCH OPATŘENÍCH ZAMĚŘENO NA OCHRANU NAŠICH OBYVATELŮ -VAŠICH BLÍZKÝCH, KTEŘÍ PATŘÍ K NEJOHROŽENĚJŠÍ SKUPINĚ. PROSÍME PROTO O POCHOPENÍ SITUACE A RESPEKTOVÁNÍ TOHOTO NAŘÍZENÍ. V PŘÍPADĚ POTŘEBY KOMUNIKACE SE NA NÁS OBRACEJTE TELEFONICKY 568 858911 - RECEPCE, NEBO MAILEM Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , PODROBNÉ KONTAKTY NA JEDNOTLIVÉ PRACOVNÍKY NALEZNETE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH V ZÁLOŽCE "KONTAKTY"

 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ 

 

Mgr. Zuzana Malásková, ředitelka Domova 

 

 

 

DĚKUJEME

spolku Klubko s nití pomáhá, které podporuje převážně děti a seniory.  Klubko s nití pomáhá bylo založeno v roce 2015 paní Helenou Smrkovskou, která žije v Kamhajku u Kolína. Spolek sdružuje několik desítek žen po celé České republice. Jejich činností je háčkování a šití hraček, deček, interaktivních deček a spousty dalších ručně vyráběných výrobků.....

Dárky klubko s nití 2dárky klubko s nití 4Dárky klubko s nití